Teritorijos priežiūra bei tvarkymas

Nuolatinė teritorijos priežiūra

Pagal išankstinį susitarimą prižiūrime jūsų teritoriją. Šluojame ir plauname teritorijoje esančius šaligatvius ir stovėjimo aikšteles. Renkame šiukšles, pjauname žolę, karpome gyvatvores.

Šaligatvių ir stovėjimo aikštelių šlavimas – plovimas

Šluojame, plauname, renkame šiukšles nuo šaligatvių ir stovėjimo aikštelių. Tvarkingi šaligatviai ir stovėjimo aikštelės nesukels nepatogumų pėstiesiems ir automibiliams, jais bus malonu vaikčioti ir važinėti.

Šiukšlių surinkimas

Tvarkydami teritoritoriją surenkame ir išvežame surinktas šiukles.

Žolės pjovimas

Nuolatinis žolės pjovimas daugeliui sukelia rūpesčių, nes drėgnuoju periodu žolė nepaliaujamai auga, ją reikia dažnai pjauti. Įsivyravus sausrigam periodui žolės lapeliai ima geltonuoti, ilgainiui visai nudžiūsta. Kad žolynas visai nesunyktų, jį reikia laistyti.

Lapų surinkimas

Rudenį krentantys lapai kelia ne tik džiaugsmą, bet ir rūpesčius. Nukritę, suliję, sutrypti ar suvažinėti lampai tampa purvu, ima skleisti nemalonų kvapą. Juos reikia laiku sugrėbti.

Gyvatvorės karpymas

Teikiame profesionalias gyvatvorių karpymo paslaugas. Išgenime jų nudžiūvusias ir ligotas šakas, stambius mažai besišakojančius ūglius.

J. Basanavičiaus g. 2, Panevėžys

MB „Aukštaitijos švaros centras“ – kokybiškai atlieka vidaus patalpų, bei lauko teritorijos valymo paslaugas. Įmonės darbuotojai profesionalūs savo darbo specialistai, operatyviai sprendžia iškilusias problemas. Nuoširdžiai rekomenduojame šios įmonės paslaugas.

J. Basanavičiaus g. 2, Panevėžys

Parašykite mums